Media

Pogarda dla zwykłego człowiek…

Pogarda dla zwykłego człowiek wylew się z pisiorstwa i ich nominatów dosłownie ustami, żeby wyśmiewać człowieka, że sobie w liceum dorabiał krojeniem arbuzów, to trzeba być naprawdę dnem;

Temat neo-KRS, niezawisłości tego gremium, powrócił ostatnio za sprawą wyroków TSUE i Sądu Najwyższego. Ten wyrok SN kwestionował Nawacki, a do jego komentarza odniósł się dziennikarz „Dziennika Gazety Prawnej” Patryk Słowik, zajmujący się przede wszystkim sprawami wymiaru sprawiedliwości.

Pan sędzia zapomina, że wypowiada się o innych sędziach. Gdyby nie znał rzeczników dyscyplinarnych, już by wszczynano wobec niego postępowanie

– zakpił Słowik, wskazując na modne w ostatnim czasie postępowania dyscyplinarne wobec sędziów, którzy otwarcie krytykowali niektóre z decyzji wymiaru sprawiedliwości. Na Twitterze odpowiedział mu na to sędzia Maciej Nawacki, w mało eleganckim tonie:

Pan dziennikarz zapomina, że każdy wyrok może podlegać krytyce, także błędny wyrok Sądu Najwyższego. Może czas wrócić do krojenia arbuzów.

Patryk Słowik nie pozostał dłużny, stwierdzając, że zupełnie nie wstydzi się tego, że będąc w liceum dorabiał właśnie w ten sposób – krojąc arbuzy. Dodał za to, wytykając Nawackiemu błyskawiczną karierę w wymiarze sprawiedliwości od kiedy do władzy doszło PiS:

Na wszystko sobie zapracowałem. Bardzo ubolewam, ale nie miałem żadnego protektora, który by mnie wciągał do konstytucyjnych organów.

https://www.wykop.pl/link/5245119/dziennikarz-zakpil-prezes-sadu-ruszyl-do-ataku-czas-wrocic-do-krojenia-arbuzow/

#polska #polityka #praca #bekazpisu #bekaprawakow #media #bekazkatoli #dojnazmiana #neuropa