Media

01:13…

01:13 #wieszwiecejhttps://vod.tvp.pl/video/minela-dwudziesta,04042018,36455456 Równocześnie z aferą VAT w 2014 roku, bezpośrednio z naszych kont w Otwartych Funduszach Emerytalnych, Platforma Obywatelska próbując ratować chwiejący się budżet, przelała SOBIE 153 miliardy naszych oszczędności emerytalnych. Donald Tusk miał nam w tej sprawie do powiedzenia to: (tu wyrwany z kontekstu fragment wypowiedzi Donalda Tuska z konferencji prasowej gdzie mówił, że „pieniądze w OFE nie są własnością Polaków”).
@michal-rachon rozumiem, że masz jakiś dowód (dokument), który by potwierdzał, że pieniądze z reformy OFE trafiły na prywatne konta polityków PO, bądź też na konto partii? Jeśli tak, to proszę go przedstawić, nie powinno być z tym problemu aby przez 10 sekund taki dokument pokazać w następnym programie (05.04.2018), bo skoro takie zdanie padło to rozumiem że na jakiejś podstawie. A jeśli nie to proszę odwołać to kłamliwe pomówienie w programie, który będzie w czwartek (05.04.2018). Jako że to będzie program następny po programie w którym padła ta wypowiedź.
Wykopki, da się jakieś pismo w tej kwestii wystosować do Rady Etyki Mediów? Bo to co robi Rachoń to jest poziom szamba.
Ten człowiek jest szkodliwy społecznie. Takimi wypowiedziami to już się powinny zająć konkretne organy, bo pomawianie kogoś o kradzież 153 MLD zł w publicznych mediach to nie jest krzyczenie, że ktoś zabrał batonika ze sklepu.
Nie zdziwiłbym się jakby politycy PO złożyli jakieś zawiadomienie w tej sprawie. W sumie powinni, jako że bezpośrednio w ich stronę pada oskarżenie.
#bekazpisu #tysiacurojenniezaleznychmediow #4konserwy #neuropa #tvpis #polityka #media #bekazprawakow
EDIT: Da się jakoś z tym bananem skontaktować? Na wykopie nic nie pisał od ponad 2 lat.